Gaivus oras Jūsų virtuvei
Печать

( 6 )


Gartraukiai dažnai yra nepagrįstai ignoruojami ar laikomi nuobodžiais virtuvės prietaisais, apie kuriuos dažniausiai pagalvojama po to, kai jau visa kita būna suplanuota. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad virtuvė vis dažniau tampa bendra erdve su valgomuoju ir socializacijos vieta, gartraukių populiarumas turi tendenciją augti.

EuroCucucina 2014: tarptautinė virtuvių paroda Milane, Italijoje, kur svarbiausias akcentas – inovacijos
Печать

( 6 )
UAB „Alkena“ direktorius Marius Gabrėnas lankėsi balandžio 8-13 dienomis Milane vykusioje tarptautinėje virtuvių parodoje EuroCucina. Įspūdžiai iš šios parodos puikūs, paroda pasižymėjo itin aukštos kokybės įvairiausių stilių virtuvių pavyzdžiais įvairiems skoniams, savo prekių pavyzdžius eksponavo net 128 gamintojai 24800 kv.m. plote.
Pastebėtina tendencija, kad virtuvės tapo pagrindine susitikimų bei socializacijos vieta, ne tik ta vieta, kur gaminamas maistas. Čia susitinka šeima, draugai, džiaugiamasi ir bendraujama. Vis didėjantis susidomėjimas natūraliomis medžiagomis, noras padaryti virtuves šiltomis ir jaukiomis patalpomis, taip pat modernių technologjų juose įdiegimas yra atspirties taškas įvairių rūšių virtuvės dizaino kūrimui. Jau dabar siūlome savo klientams pasaulines naujausias tendencijas atitinkančias idėjas.

Kaip pasirinkti spalvas virtuvei
Печать

( 8 )
Renkantis spalvas turėtumėte visų pirma atsižvelgti į savo asmenybę, pomėgius ir nebūtinai vadovautis dizaino teorijomis, samdytis profesionalus ar panašiai, tam, kad susikurtumėte sau tinkamą spalvų kombinaciją. Spalvų pasirinkimas yra itin subjektyvus dalykas, ir dekoruojant namus būtina pasirinkti tai, kas iš tiesų jums patinka. Jei įrenginėjate šeimos virtuvę, įsiklausykite į visų šeimos narių pastebėjimus, pasirinkite fasadų, audinių, plytelių pavyzdžius bei juos derinkite tarpusavyje.

Patartina pradėti spalvų pasirinkimą nuo baldų, grindų, plytelių, kadangi šie dalykai yra mažiausiai lankstūs keitimui. Perdažyti sienas, ko gero, yra pigiausia, ir jos gali būti priderinamos praktiškai prie bet kurios spalvos. Pasirinkus neutralias pagrindines spalvas, o ryškiai nudažius sienas, spalva bus lengvai pakeičiama. O jeigu visa jūsų virtuvės spalvų paletė bus neutrali, egzistuoja įvairūs būdai įlieti spalvų per įvairius interjero elementus, tokius kaip kilimai, roletai ar užuolaidos, taip pat meno kūriniai, aksesuarai ar asmeninės kolekcijos. Taip pat nereikėtų pamiršti galimybų įnešti gyvų spalvų per gėlių puokštes, vaisių vazas, panaudojant tiek įvairias gėles bei vaisius, tiek ir spalvotas vazas bei dubenis.

Dominuojanti virtuvės spalva yra grynai asmeninis pasirinkimas, ji gali būti ryški ir gryna, ar pastelinė ir subtili. Tačiau patartina neperkrauti savo spalvų paletės, kadangi per daug atspalvių gali sukurti chaoso įspūdį, nors kartais daug spalvų gali atrodyti visai neblogai:

 

Virtuvės dizaino tendencijos 2013 metams
Печать

( 4 )

Modernios virtuvės dizaino tendencijos 2013 metais atspindi didėjantį gaminimo ir valgymo namie populiarumą. Tai taupo pinigus, gerina sveikatą, leidžia smagiai praleisti laiką namie su šeima ir draugais, ir gaminimas tampa hobiu, kuriam reikalingas profesionalus, ergonomiškas, patrauklus ir funkcionalus virtuvės dizainas.
Virtuvės dizaino idėjos 2013 metams yra įtakotos modernaus interjero dizaino tendencijų, kuriuose susipina organiškas dizainas, eklektika, ryškios spalvos, skatinančios optimizmą ir viltį. Žmonės, gyvenantys nuolat kintančiame pasaulyje renkasi įkvepiančias dizaino idėjas, neįprastas medžiagas ir lengvą namų dekorą, sukuriančius komfortą ir funkcionalumą. Nauja yra išradingai derinama su sena.
Pateikiame 16 modernios virtuvės tendencijų, kurios padės Jums išsirinkti geriausias virtuvės dizaino idėjas, išmintingai išleisti pinigus virtuvės atnaujinimui, sukuriant įspūdingą ir stilingą, patogų ir funkcionalų virtuvės dizainą šiuolaikiniam gyvenimo būdui.

1. Šiuolaikinės virtuvės spintelės su sulankstomomis durimis, kurios gali paslėpti lentynas su maisto produktais  ar virtuvės rakandus, yra taupančios erdvę, elegantiškos ir funkcionalios, ypač panaudojant  ryškias, blizgias spalvas.

Atskirų virtuvės elementų tendencijos 2013 metams
Печать

( 2 )

Spalva

2012 pasižymėjo kaip metai, kada favoritėmis buvo tamsesnės spalvos, 2013 metais spalvos turėtų tapti šviesesnėmis, ypač fasadų. Populiarios išlieka šviesios medinės grindys.