Privatumo politika
Spausdinti

( 0 )
Jei naudojatės mūsų interneto svetainėje teikiamomis mūsų paslaugomis arba pateikiate mums bet kokius savo duomenis, tuo pačiu išreiškiate savo sutikimą tuos duomenis panaudoti šioje politikoje nustatyta tvarka. Jei nepageidaujate, kad Jūsų asmens duomenys būtų panaudoti nurodytu būdu, prašome mums jų neteikti.

Jūsų duomenis, kuriuos surenkame savo interneto svetainėje tvarko UAB „Alkena“ (toliau – Bendrovė).

Jūsų duomenys renkami, jei pateikiami per Bendrovės interneto svetainėje nurodytus el. pašto adresus. Jums pateikiant savo asmens duomenis, nurodykite, ko siekiama šiomis priemonėmis. Jūsų duomenis naudosime tik nurodytais tikslais.

Norėdami tvarkyti Jūsų el. paštu pateikiamas užklausas, renkame šiuos duomenis: vardą, pavardę, dalyką ir jūsų paklausimo tekstą. Šie duomenys saugomi 1 (vienerius) metus nuo Jūsų paklausimo gavimo dienos.

Bet kokie Jūsų mums suteikti duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims, teikiančioms paslaugas Bendrovei, o šios trečiosios šalys tuos duomenis gali tvarkyti. Įstatymuose tiesiogiai numatytais atvejais Jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti kompetentingoms valdžios institucijoms.

Įgyvendiname atitinkamas technines ir organizacines priemones Jūsų duomenims apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar atsitiktinio praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar prieigos prie jų, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti, pašalinti ar užblokuoti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu. Jei norite šiomis teisėmis pasinaudoti, kreipkitės raštu toliau nurodytu adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo reklaminių robotų. Norint jį matyti, reikia naršyklėje įjungto javascript. .

Jei turėtumėte klausimų dėl to, kaip tvarkome Jūsų duomenis, kreipkitės adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo reklaminių robotų. Norint jį matyti, reikia naršyklėje įjungto javascript. .

Telefonas užsakymui

UK
mob.: 07875762632
Lithuania
mob.: +370 687 34818
phone:+370 687 34818
info@alkena.lt
Klaipėda, Dubysos g. 19,
Baldų pasažas "DECO", 2 aukšt.

Virtuvės priedai