Atskirų virtuvės elementų tendencijos 2013 metams
Spausdinti

( 2 )

Spalva

2012 pasižymėjo kaip metai, kada favoritėmis buvo tamsesnės spalvos, 2013 metais spalvos turėtų tapti šviesesnėmis, ypač fasadų. Populiarios išlieka šviesios medinės grindys.

Apšvietimas

LED apšvietimas tampa labai populiarus, ne tik dėl energijos taupymo savybių, tačiau ir dėl puikių integravimo galimybių.

Buitinė technika

Auga integruotos buitinės technikos populiarumas, orkaites dažniausiai renkamasi nerūdijančio plieno, taip siekiama švaraus ir tvarkingo bendro virtuvės vaizdo.

Stalviršio sienelės apdirbimas

Itin madingas tampa stalviršio sienelės apdirbimas stiklu kuriant bet kokį stilių, nes išgaunamas paprastas, švarus vaizdas bei lengvai prižiūrimas paviršius. Taip galima įnešti į virtuvę mėgstamos spalvos akcentą, be to,  toks stiklas jaukiai atspindi LED apšvietimą ir duoda daug jaukmo virtuvei.

Socialinis dizainas

Virtuvės salos tampa populiaresnės už valgomojo stalus, nes šeimos yra linkusios daugiau laiko praleisti virtuvėje, virtuvės tampa labiau pritaikytos šeimos gyvenimui. Taip pat didėja populiarumas spintelių su įleistomis rankenėlėmis bei švelniais atsidarymo mechanizmais.

Paimta iš interiorzine.com >>>

Telefonas užsakymui

UK
mob.: 07875762632
Lithuania
mob.: +370 687 34818
phone:+370 687 34818
info@alkena.lt
Klaipėda, Dubysos g. 19,
Baldų pasažas "DECO", 2 aukšt.

Virtuvės priedai