Virtuvės dizaino tendencijos 2013 metams
Spausdinti

( 4 )

Modernios virtuvės dizaino tendencijos 2013 metais atspindi didėjantį gaminimo ir valgymo namie populiarumą. Tai taupo pinigus, gerina sveikatą, leidžia smagiai praleisti laiką namie su šeima ir draugais, ir gaminimas tampa hobiu, kuriam reikalingas profesionalus, ergonomiškas, patrauklus ir funkcionalus virtuvės dizainas.
Virtuvės dizaino idėjos 2013 metams yra įtakotos modernaus interjero dizaino tendencijų, kuriuose susipina organiškas dizainas, eklektika, ryškios spalvos, skatinančios optimizmą ir viltį. Žmonės, gyvenantys nuolat kintančiame pasaulyje renkasi įkvepiančias dizaino idėjas, neįprastas medžiagas ir lengvą namų dekorą, sukuriančius komfortą ir funkcionalumą. Nauja yra išradingai derinama su sena.
Pateikiame 16 modernios virtuvės tendencijų, kurios padės Jums išsirinkti geriausias virtuvės dizaino idėjas, išmintingai išleisti pinigus virtuvės atnaujinimui, sukuriant įspūdingą ir stilingą, patogų ir funkcionalų virtuvės dizainą šiuolaikiniam gyvenimo būdui.

1. Šiuolaikinės virtuvės spintelės su sulankstomomis durimis, kurios gali paslėpti lentynas su maisto produktais  ar virtuvės rakandus, yra taupančios erdvę, elegantiškos ir funkcionalios, ypač panaudojant  ryškias, blizgias spalvas.

2. Virtuvės gartraukiai, ne tik funkcionalūs ir efektyvūs, tačiau ir labai dekoratyvūs, yra viena iš naujausių 2013 metų virtuvės dizaino tendencijų. Gartraukis, sumodeliuotas su kristalais, blizgiais virtuvės paviršiais bei lengvomis spalvomis sukuria prabangos bei šviesos įspūdį.

3. Šiuolaikinės virtuvės spintelės su įleistom į vidų rankenėlėmis ir stalčiais, kurie lengvai atsidaro nuo švelnaus paspaudimo ir sukuria paprastą, švarų, lengvai naudojamą, saugų bei elegantišką virtuvės dizainą.

4. Šiuolaikinės vituvės spintelės, padarytos iš inovatyvių medžio medžiagų su aliuminio detalėmis yra atsparios, bet lengvos. Tarpusavyje derinant šiuolaikines medžio plokštes, grūdintą stiklą, LED apšvietimą, akmens masę ir natūralų akmenį išgaunamos modernios 2013 metų dizaino tendencijos.

5. Pratęsti minimalistinio stiliaus paviršiai, skirti tiek darbui, tiek ir valgymui, yra vienas iš 2013 virtuvės dizaino tendencijų tiems, kurie vertina paprastumą ir funkcionalumą. Čia tinka derinti akmens masę su blizgiais paviršiais, erdvę akcentuojantį virtuvės interjero dekorą ir šviesias spalvas, tokias kaip pilką ar kreminę.

6. Šiuolaikiniai virtuvės baldai, pagaminti iš prabangių medžiagų, taip pat su egzotinių gyvūnų odos imitacijos  ar egzotinio medžio detalėmis  patrauks dėmesį tų žmonių, kurie mėgsta neįprastas ir įspūdingas dizaino idėjas, elegantiškas tamsias spalvas bei dinaminius kontrastus.

7. Tamsios medžio spalvos sukuria stiprų kontrastą su šviesiu virtuvės dekoru. Dekoratyvios sienos panelės bei atviros lentynos sukuria įdomiai atrodantį, neformalų ir šiuolaikinį virtuvės dizainą. Neįprastai didelė virtuvės sala, kurioje integruota viryklė ir yra paviršius, skirtas valgymui, perduoda lengvumo ir erdvės įspūdį.

8. Kelių lygių virtuvės paviršiai, praplečiantys darbo bei valgymo erdves, taip pat ant sienos kabančios spintelės su sensoriniais jutikliais bei automatiniu atsidarymu, sukuria patogų ir funkcionalų virtuvės interjerą.

9. Art Deco, klasikinis ar kitoks stilius, apjungiantis gražų medį  bei stiklą, nerūdijantį plieną ir stiklą bei  odą, su unikaliais baldais, nerūdijančio plieno buitine technika ar retro stiliaus akcentais, krištolo sietynais yra viena iš naujausių 2013 metų prabangių virtuvių tendencijų.

10. Kitąmet liks poluliarios ir klasikinės šviesių spalvų virtuvės, papuoštos raižytu medžiu, atviromis lentynomis su keramikos ar stiklo dekoru, retro vandens čiaupais bei medinėmis salomis. Tai laikui nepavaldus dizainas, kuris neabejotinai visada ras savo gerbėjų.

11. Medžio masyvo fasadai, egzotinio medžio dekoracijos – itin tinkami elementai prabangiai moderniai virtuvei, kur puošnumo įspūdis dar labiau sustiprinamas krištolo sietynais bei sujungto valgomojo baldais, kurių apmušalai atkartoja marmuro ar akmens masės virtuvės stalviršių raštus ir atspalvius. Natūralios ir sodrios spalvos, ryškūs kontrastai sukuria įspūdingą 2013 metų dizainą, kuris prideda bohemiškos prabangos klasikiniam virtuvės stiliui.

12. 1950-1960 metų retro virtuvės dizaino idėjos su klasikinėmis virtuvės spintelėmis, senoviškais akcentais, iš naujo perdarytais dizaino ar apšvietimo elementais yra vienas iš kūrybiškiausių ir stebinančių 2013 metų virtuvių stilių.  Inovatyvus šaldytuvo dizainas gali priminti anglišką telefono būdelę, seni plakatai ir sandėliavimo dėžutės, rašymo lenta ir retro apšvietimas sukuria pažįstamą ir nuotaikingą, taip pat šiek tiek nostalgišką virtuvės vaizdą.

13. 3D tekstūromis papuoštos sienų panelės bei abstraktūs dekoravimo raštai yra viena didžiausių naujovių 2013 metų virtuvės dizaine. Neįprastos formos panaudojamos kūrybiškai projektuojant salą bei valgomojo erdvę. Prie 3D sienų panelės ir tam tikrą tekstūrą turinčių baldų derinamos valgomojo stalo kojos šiuolaikiniam virtuvės dizainui prideda meniškumo.

14. Įvairių medžiagų bei stilių mišinys, tiesios ir vingiuotos linijos, plaukiančios formos ir klasikinis dizainas, ryškūs kontrastai, sukuriami drąsiais akcentais bei neutraliomis interjero spalvomis, įspūdingi dekoro raštai, tekstūruoti dekoratyvūs paviršiai ir unikalus apšvietimas yra stilingas būdas įnešti eklektikos į modernios virtuvės dizainą.

15. Funkcionalus bei patrauklus modernios virtuvės dizainas su dideliais valgomaisiais stalais, pagamintais iš medžio masyvo, senoviškomis ar moderniomis kėdėmis, mediniais virtuvės fasadais su praktišku apšvietimu, integruota nerūdijančio plieno buitine technika, saugiomis bei patogiomis spintelių durimis be išsikišančių rankenėlių ar mygtukų yra tiesiog idealus ir mėgstamas šeimų su vaikais.

16. Storo medžio masyvo plokštė apjungia skirtingus virtuvės dizaino elementus (žemas spinteles ir virtuvės salą), taip galima pritaikyti virtuvę šeimos poreikiams, prie to paties stalo galima ir valgyti ir dirbti. Paprastas ir išmintingas sprendimas, kuris neabejotinai turės savo pasekėjų 2013 metais.

Paimta iš www.lushome.com >>>

Telefonas užsakymui

UK
mob.: 07875762632
Lithuania
mob.: +370 687 34818
phone:+370 687 34818
info@alkena.lt
Klaipėda, Dubysos g. 19,
Baldų pasažas "DECO", 2 aukšt.

Virtuvės priedai